1 Mayıs 2014 Perşembe

FOTD: Ben Bugün Buz Oldum :)

Nisan ayının son günü ne yapsam ne yapsam dedim, bunlar çıktı ortaya.

Bakın bakalım nasıl olmuş...


Gözümü yakından da çektim. Maskarayı beğendim. Denediğim diğer renkleri de paylaşırım :)Ve bu da efsanevi Heroine. Son zamanlarda genişleyen mat yapılı ruj yelpazesi beni çok mutlu ediyor :)Göz kapağımda Chrome Angel Paint Pot var, 252 numaralı fırça ile yoğunca kaş altıma kadar uyguladım. Kirpiklerimde pro bir ürün olan Lash Base var. Bu bazı istediğiniz pigmentle ya da kazıdığınız farla karıştırıp istediğiniz renkte maskara yapabiliyorsunuz :) Ben Pure White pigment kullandım. İkisini bir güzel karıştırıp kirpik fırçamla uyguladım. Gözümün içine Pure White Chromagraphic kalem sürdüm. Kaşlarıma hiç bir şey yapmadım, saldım kendi hallerine, sadece taradım.

Göz altımda Pro Longwear Concealer NW20 var, 268 numaralı fırçayla sürdüm. Yüzümde ise Face and Body N2 var, Pro Performance Sponge ile pıt pıt yerleştirdim. Bütün yüzümün üzerine CC Adjust Loose Powder uyguladım, 138 numaralı fırçamla.

Dudağımda Heroine var! Bayılıyorum şu ruja :)

Yanağımda Proenza Schouler koleksiyonunun Sunset Beach isimli ombre allığı var. 168 ile şöyle bir karıştırdım. Highligh için Lightscapade MSF, kontur için de Dark MSF Natural kullandım 109 numaralı fırçamla.

Evet sanıyorum bu kadar :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder