31 Ekim 2010 Pazar

MAC Venomous Villains Alışverişi

Bu post biraz geç kaldı, ama olsun, sonuçta burada :)

Bu koleksiyonun gelmesini sabırsızlıkla bekliyordum. Açıkçası yurtdışından alma stresine girmek gereksiz geliyor bana, zaten gelecek ve fiyat da neredeyse aynı olacak, gider adam gibi bakar öyle alırım diyorum, yine öyle yaptım. Ancak söylenenden neredeyse iki hafta önce çıkması biraz afallattı beni açıkçası :) Şu anda hatırlamadığım bir blogdan satışa çıktığını öğrendim ve resmen bir anda evden fırlayıp Bakırköy Capacity MAC'in yolunu tuttum. Daha her şey gıcır gıcırdı gittiğimde, hiç bir şeye dokunulmamıştı.

Wishlist'imde en başta Bad Fairy oje geliyordu, sonra Bite of an Apple allık ve Revenge is Sweet lipglass. Tabi liste bitmez, Toxic Tale'i var o var bu var.. Ojeyi aldım direk, Bite of an Apple'a dayanamayıp onu da aldım. Sonra ne kadar tuttu filan diye hesaplara giriştim. Eğer parlatıcıyı da alırsam bir haftayı evden çıkmadan geçirmem gerekiyordu ama Özgür MUA sağolsun, ben denedikten sonra "pişman olacaksın" diye diye kanıma girdi, ve onu da aldım. Hayatımda ilk defa dokunmadan alışveriş yaptım, allığa elimi bile sürmeden alacağıma karar verdim.

Sonuçta parasız kaldım, bir hafta evden çıkmadan yaşadım :) Ama cicilerim hala benimle :) Mutluyum <3

Ürünlerin üçünden de çok memnun kaldım. Özellikle allığa resmen aşık oldum. Ağır kaçabileceğini düşünüp tedirgindim biraz ama "build up" edip katman katman yoğunlaştırılabilen bir yapıda olduğu için hem günlük hem de daha ağır makyajlar için uygun. Parlatıcıyı çok kullanmaya kıyamam büyük ihtimalle, ürünlerin üzerinde yazan kullanım sürelerini de pek takmadığımdan [hocanın dediğini yap, yaptığını yapma] uzuuuun süre kullanacağımı düşünüyorum. Oje ise zaten efsane :) Diğer renklerini sevmemiştim, hala de sevmiyorum, ama Orly'nin [Cosmix FX miydi?] koleksiyonu Türkiye'ye ulaştığında benzer yapıda olan başka ojeler alacağım.

Gelelim fotoğraflara [tıklanınca büyüyorlar]...
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder